Dárkový poukaz: přírodní Wellness (pondělí - čtvrtek)

52 hodnocení
  • Relaxace ve finské kádi je jedinečný způsob, jak si odpočinout po práci či prožít chvíle nezapomenutelné romantiky pod širým nebem.
  • Dopřejte si dokonalé potěšení z venkovní lázně, i když venku mrzne a sněží.
  • Navíc posílíte imunitní systém a při teplotě 40oC dochází k největšímu uvolnění svalů a napětí.
1 650 Kč
Skladem

Voucher pro 2 osoby na 2 hodiny + celodenní vstup do EKOParku.
Děti do 6 let ZDARMA. Vstup povolen do wellness pro děti až od 3 let.  
Každá další osoba do max. počtu 6 osob, příplatek + 150,- Kč / os.

Doporučujeme objednávku horké kádě provádět vždy s dostatečným předstihem. Samotná příprava – napuštění vody a vytopení na teplotu 40°C trvá 24 hodin, z tohoto důvodu rezervaci wellness nelze stornovat 24 hod předem.

K voucheru je možné zakoupit i Wellness koš (http://obchod.ekoparkliberec.cz/wellness-kos-pro-2-osoby/

Vouchery mají platnost do 20. 12. 2021 a od 6. 1. 2022 do 30. 11. 2022  PONDĚLÍ-ČTVRTEK, voucher neplatí: během víkendů a svátků, prázdnin, významných a speciálních dnů.

Pokud již vlastníte voucher s platností PO-ČT, ale máte zájem o využití během víkendů a svátků, prázdnin, významných a speciálních dnů lze rozdíl doplatit na místě v hotovosti v termínu rezervace.

Vlastní originální text či věnování na dárkový voucher zadejte prosím v posledním kroku objednávky v položce „Zadat poznámku pro prodejce“.

Kategorie: Produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení